Our Approach

Mūsų požiūris

Mūsų požiūris

Mes kuriame tvirtus santykius su savo klientais, nuosekliai gilindamiesi ir vertindami jų ilgalaikius tikslus. Mūsų indėlis į mūsų klientų verslo vertės augimą yra dvejopas:

Nuodugni finansinė analizė ir aktyvus finansų valdymas

  • Mes tikime skaičiais – skaičiais, kurie padeda geriau suprasti Jūsų verslą. Kartais svarbūs sprendimai priimami vadovaujantis nepilna informacija, intuicija ir sukaupta patirtimi. Tokia praktika neleidžia pasiekti maksimalaus rezultato. Mes paverčiame duomenis į įžvalgas, kurios padeda atlikti norimą šuolį į geresnius rezultatus.
  • Mes tikime paprastumu – paprastumą laikome didžiausiu išprusimo požymiu. Mes mėgstame versti sudėtingą finansinę kalbą į pagrindinius akcentus, kurie yra svarbūs Jūsų verslui. Mes galime pristatyti duomenis aiškia kalba, kuri sulauks reikiamo dėmesio.
  • Mes tikime rizikos valdymu – savo rekomendacijas testuojame nepalankiausiomis sąlygomis tam, kad surastume silpniausias vietas. Tai padeda sumažinti rizikas ir pilnai išnaudoti egzistuojančias galimybes.
  • Mes tikime efektyvumu – galime dirbti kaip Jūsų komandos dalis arba pilnai atstoti samdomą finansų direktorių, taip padedant Jums susikoncentruoti į kitus svarbiausius Jūsų verslo aspektus.

Efektyvus kapitalo paskirstymas

  • Mums patinka užduoti klausimus  – tiesą sakant, mums labiau patinka sudėtingi klausimai.Ar žinote, kiek Jūsų verslas gali ir turi išleisti strateginių tikslų įgyvendinimui? Ar Jūs taikote aiškius sprendimų priėmimo kriterijus ir nuoseklius analitinius metodus investicinių galimybių palyginimui? Ar visi projektai yra palyginami taikant tą patį procesą? Ar investiciniai sprendimai ir kapitalo paskirstymo procesas yra susietas su aiškiu finansiniu planu?
  • Mums patinka idėjos – ryškios idėjos mums patinka labiausiai. Ar tai būtų drąsus įmonės pirkimas, sudėtingas finansavimo procesas, ar įnoringas startuolis, mes galime padėti surasti geriausius sprendimus, atitinkančius Jūsų idėjas ir lūkesčius.
  • Mes prisiimame atsakomybę – mes esame pasiruošę prisiimti visą atsakomybę. Mes galime ne tik paruošti kapitalo struktūrą, bet ir pritraukti reikiamą finansavimą ar įgyvendinti plėtros strategiją pilnai atstovaudami klientus.
  • Mus tenkina tik rezultatai – jie mus motyvuoja. Mūsų atlygis visada griežtai priklauso nuo rezultatų. Mes neprisiimame darbų, kurių negalime atlikti.